Firma

SOLIDFACH służy ramieniem w świadczeniu usług przewozowych!

Regularnie pokonujemy stałą trasę: Polska – Szwecja – Polska. Transport odbywa się od 4 do 8 razy w miesiącu.

Specjalizujemy się przeprowadzkami, transportem  ładunków drobnicowych jak i cało pojazdowych oraz materiałów delikatnych i ponad gabarytowych tj. okien XXL, szkła luster (w dużych taflach), blatów kamiennych i innych nietypowych ładunków to wszystko  wchodzi w zakres naszych kompetencji.
Nasi pracownicy pomagają przy przeprowadzkach: załadunku i rozładunku!
Można zlecić nam przewóz większego  jak i mniejszego ładunku, począwszy od drobnych sprzętów RTV – AGD, walizek, narzędzi oraz materiałów budowlanych, kończąc na rowerach, motocyklach, oknach oraz wielu innych. Po wcześniejszym porozumieniu nadawcy z odbiorcą wysyłki, transportujemy również zwierzęta.
Dostarczamy zamówienie w każdy region Polski i Szwecji.

Nasi klienci posiadają gwarancję pełnej organizacji oraz obsługi transportu z naszej strony. Obsłużyliśmy już setki zadowolonych klientów.
Zależy nam, aby na rynku dalej postrzegano nas jako lojalną i rzetelną firmę, która w sposób kompleksowy wykonuje powierzone usługi.

Co najważniejsze, kontaktując się z nami, nie kontaktujesz się z korporacją, a z ludźmi chętnymi do współpracy, którzy pomogą Tobie zorganizować bezpieczny transport twoich pakunków!